Odławianie dzikich kotów

Dzikie koty to problem wielu ludzi, najczęściej spotykane są tam, gdzie występuje dużo ludzi np. osiedla mieszkalne czy zakłady pracy.

Odławianie dzikich kotów

 

Dzikie koty to problem wielu ludzi, najczęściej spotykane są tam, gdzie występuje dużo ludzi np. osiedla mieszkalne czy zakłady pracy. Najbardziej uciążliwą rzeczą, jeżeli chodzi o koty, są ich odchody, który pozostawiają bardzo nieprzyjemny i długotrwały zapach oraz fakt, że często grzebią w kubłach na śmieci, przez co pozostawiają ogromny bałagan.

Aby pozbyć się tych zwierząt na dobre, stosuje się wiele metod. Jedną z nich jest wyłapanie tych szkodników, co nie jest łatwym zadanie, zwłaszcza, kiedy koty nie mają bliskiego kontaktu z człowiekiem. Do tego typu zadań przystosowane są specjalne klatki o wielkości dostosowanej do kotów. Sposób działania tej pułapki jest bardzo prosty. W wnętrzu klatki znajduje się przekąska, która ma za zadanie przywabienie kota. Pod wpływem nacisku, jaki tworzy kot, klatka zamyka się. Złapany kot zostaje przewieziony przez pracowników odławiania kotów do schroniska dla zwierząt, gdzie zajmą się nim opiekunowie owego schroniska. Można zatem w pełni świadomie użyć stwierdzenia, iż jest to w pełnie nieinwazyjna oraz skuteczna metoda walki z uciążliwymi szkodnikami jakimi są dzikie koty.

Kiedy mają Państwo problem z kotami, zachęcamy do zasięgnięcia wszelakich informacji w naszej firmie. Gwarantujemy Państwu fachową oraz rzetelną obsługę, po której będziecie Państwo w pełni zadowoleni. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie doskonale wiemy, jak wielkim problem jest samodzielna walka z odławianiem zwierząt. Dlatego też proponujemy Państwu najlepszą obsługę w przystępnej cenie.

 

TAGI: Łapanie kotów warszawa, odławianie dzikich zwierząt Gdańsk, odławianie zdziczałych kotów Insektpol Elbląg, firma odławiająca dzikie zwierzęta,

odławianie kotów odławianie dzikich zwierząt łapanie dzikich kotów

Stosowanie mat dezynfekcyjnych

Maty dezynfekcyjne to wynalazek, który pomaga szybko i skutecznie pozbyć się drobnoustrojów. Stosowanie mat dezynfekcyjnych oraz jak one działają w tym artykule. Więcej »

Ozonowanie

Ozonowanie stosowane jest tam gdzie potrzebna jest bezpieczna i intensywna dezynfekcja. Więcej »

Usuwanie kretów

Ten mały, niepozorny ssak jakim jest kret potrafi narobić wiele szkód w naszych ogródkach. Jako, że preferuje glebę wilgotną oraz bogatą w pożywienie. Więcej »

Dezynsekcja skuteczna likwidacja owadów

Dezynsekcja to usuwanie szkodliwych owadów latających i biegających z miejsc, w których ich obecność jest niepożądana. Więcej »

Sektor spożywczo-przemysłowy

Sektor spożywczy jest branżą szczególnie narażoną na obecność szkodników. Gryzonie, insekty, a nawet ptaki znajdują w zakładach przetwórstwa spożywczego wszystko co jest im do życia potrzebne tj. wodę, pożywienie i schronienie. Zadaniem firm DDD jest zapobieganie, do tego stopnia w jakim jest to wykonalne, dostępu szkodników na teren zakładu. Warunkiem wstępnym dla procedur HACCP jest zwalczanie szkodników wg Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) dla branży spożywczej.

Więcej »

Sektor rolniczy

Zabiegi DDD są bardzo istotne dla rolnictwa. Regularnie wykonywane zabiegi dezynfekcji w pomieszczeniach inwentarskich jak np. kurniki czy chlewnie mają pozytywny wpływ na wynik finalny chowu. Równie istotna dla takich miejsc jest odpowiednia deratyzacja. Dzięki odpowiednim zabiegom DDD zwiększa się przyrost masy zwierząt, zmniejsza się zachorowalność.

Więcej »

Sektor klienta indywidualnego

Bardzo obszerną grupę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy zabiegi odkomarzania w ogrodach, na działkach wypoczynkowych, polach namiotowych. Dużym zagrożeniem dla osób uczulonych na jad są m.in. szerszenie i osy. Zajmujemy się usuwaniem gniazd tych owadów. Jeśli dotyczy Państwa któryś z powyższych problemów zapraszamy do kontaktu, na pewno pozbędziemy się go raz na zawsze!

Więcej »

Sektor użyteczności publicznej

Miejsca użyteczności publicznej jak przychodnie, hotele, przedszkola, restauracje są miejscami, w których większą uwagę należy poświęcić dezynfekcji głównie ze względu na liczbę osób tam przebywających. Dbając o dobro tych osób należy regularnie wykonywać odkażanie, szczególnie toalet, kuchni. Dodatkowo w restauracjach oraz hotelach wykonuje się deratyzację, obowiązkowo w tych, w których obowiązuje HACCP.

Więcej »


$(".jumbotron *").html(function () { return $(this).html().replace("usuwanie24.pl", "usuwanie24.pl"); });