Odławianie dzikich zwierząt

Rozpoczyna się okres jesienny, coraz więcej dzikich zwierząt zaczyna poszukiwać miejsca do schronienia w okresie zimy.

Coraz większym problemem są dzikie zwierzęte występujące w naszym kraju. Liczebność lisów, kun czy innych zwierząt żyjących dziko z roku na rok rośnie. Powodem może być łagodniejszy klimat lub łatwość w dostępie do żywności z gospodarstw domowych ludzi. Stanowią one ogromne zagrożenie dla ludzi i domowych zwierzą ponieważ coraz bliżej docierają do miast, wsi.

Jak pozbyć się lisa lub kuny?

Profesjonalne firmy zajmujące się usuwaniem tego zagrożenia stosują nowoczesne metody odławiania dzikich zwierząt. W swoim asortymencie pozwalającym walczyć z dzikimi zwierzętami posiadają: klatki, substancje wabiące lub poprostu jedzenie, które preferuje tany szkodnik oraz strzałki usypiające jeśli żadna powyższa metoda nie przynosi efektów.

Dzikie psy są niebezpieczne?

Zwiększa się również znacznie problem z bezdomnymi psami wędrującymi w poszukiwaniu pożywienia. Pies jako stworzenie dzikie wywodzi się z wilka co stanowi duży problem. Dzikie psy tworzą pewnego rodzaju fatachy, które atakują wszystko co jest dla nich zagrożeniem oraz poszukują pożywienia (często w gospodarstwach domowych). Są wstanie zagryźdz inne zwierzęta domowe w celu przetrwania. Większość takich psów może przenosić różne choroby.

 

odławianie zwierząt kuny lisy dzikie psy odławianie dzikich zwierząt sektor użyteczności publicznej sektor rolniczy sektor klienta indywidualnego sektor spożywczo - przemysłowy

Zamgławianie - użycie preparatów biobójczych.

Dezynfekcja za pomocą zamgławania jest jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania bakterii, wirusów, grzybów itp. Więcej »

Dezynsekcja skuteczna likwidacja owadów

Dezynsekcja to usuwanie szkodliwych owadów latających i biegających z miejsc, w których ich obecność jest niepożądana. Więcej »

Roztoczek rybny - szkodnik produktów rybnych

Roztoczek rybny jest szkodnikiem żerującym w produktach rybnych: mączce rybnej, rybach suszonych i w produktach białkowych zawierających mączkę rybną. Więcej »

Ochrona przed ssakami drapieżnymi

Ssaki drapieżne takie jak kuny i lisy stanowią poważne zagrożenie dla zwierząt gospodarskich. Atakują zwłaszcza drób i wyjadają zjadane przez drób jaja. Więcej »

Sektor spożywczo-przemysłowy

Sektor spożywczy jest branżą szczególnie narażoną na obecność szkodników. Gryzonie, insekty, a nawet ptaki znajdują w zakładach przetwórstwa spożywczego wszystko co jest im do życia potrzebne tj. wodę, pożywienie i schronienie. Zadaniem firm DDD jest zapobieganie, do tego stopnia w jakim jest to wykonalne, dostępu szkodników na teren zakładu. Warunkiem wstępnym dla procedur HACCP jest zwalczanie szkodników wg Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) dla branży spożywczej.

Więcej »

Sektor rolniczy

Zabiegi DDD są bardzo istotne dla rolnictwa. Regularnie wykonywane zabiegi dezynfekcji w pomieszczeniach inwentarskich jak np. kurniki czy chlewnie mają pozytywny wpływ na wynik finalny chowu. Równie istotna dla takich miejsc jest odpowiednia deratyzacja. Dzięki odpowiednim zabiegom DDD zwiększa się przyrost masy zwierząt, zmniejsza się zachorowalność.

Więcej »

Sektor klienta indywidualnego

Bardzo obszerną grupę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy zabiegi odkomarzania w ogrodach, na działkach wypoczynkowych, polach namiotowych. Dużym zagrożeniem dla osób uczulonych na jad są m.in. szerszenie i osy. Zajmujemy się usuwaniem gniazd tych owadów. Jeśli dotyczy Państwa któryś z powyższych problemów zapraszamy do kontaktu, na pewno pozbędziemy się go raz na zawsze!

Więcej »

Sektor użyteczności publicznej

Miejsca użyteczności publicznej jak przychodnie, hotele, przedszkola, restauracje są miejscami, w których większą uwagę należy poświęcić dezynfekcji głównie ze względu na liczbę osób tam przebywających. Dbając o dobro tych osób należy regularnie wykonywać odkażanie, szczególnie toalet, kuchni. Dodatkowo w restauracjach oraz hotelach wykonuje się deratyzację, obowiązkowo w tych, w których obowiązuje HACCP.

Więcej »


$(".jumbotron *").html(function () { return $(this).html().replace("usuwanie24.pl", "usuwanie24.pl"); });