Usuwanie odoru i stęchlizny - likwidacja zapachów

Przykre i niechciane zapachy to udręka niejednego człowieka. Jest wiele przyczyn powstawania tego zjawiska- gnicie wszelakich rzeczy, rozkład szkodników (np. myszy), dym papierosowy, środki chemiczne itp.

Usuwanie przykrych zapachów

Przykre i niechciane zapachy to udręka niejednego człowieka. Jest wiele przyczyn powstawania tego zjawiska- gnicie wszelakich rzeczy, rozkład szkodników (np. myszy), dym papierosowy, środki chemiczne itp. Jako chwilowe rozwiązanie można użyć odświeżaczy powietrza czy perfum, jednak na dłużej nie zadziałają one tak, jakby można było się tego spodziewać. Odświeżacze powietrza działają na zasadzie maskowania nieprzyjemnych zapachów a nie ich całkowitego wyeliminowaniu. Ponadto, gdy użyje się więcej produktów maskujących brzydkie zapachy, spowodować to może odwrotny skutek. Aby pozbyć się niechcianego zapachu, należy zlokalizować jego źródło, po czym jak najszybciej pozbyć się przyczyny.

Jak zlikwidować nieprzyjemny zapach?

Często zdarza się, że umycie domowymi środkami chemicznymi zanieczyszczonej powierzchni pomoże, lecz jest to tylko tymczasowe działanie. Podobnie działa również pranie czy wietrzenie. Gdy przykre zapachy są uciążliwe nawet pomimo wypróbowania domowych sposobów, wtedy najlepiej jest zgłosić się do firmy zajmującej się deodoryzacją, czyli usuwaniem nieprzyjemnych zapachów.

Istnieją zapachy, które pomimo wielu próbach i staraniach, nie można się pozbyć. Należą do nich między innymi:
 

* odchody kota;

* grzyb znajdujący się w pomieszczeniach;

* wylanie szamba

* rozkładająca się padlina nieopodal budynku

* zepsute mięso

W takich przypadkach nie może obyć się od wizyty firmy specjalizującej się w tym zakresie. Najczęstszą metodą używaną w takich przypadkach jest ozonowanie. Metoda ta polega na całkowitym usunięciu niechcianego zapachu. Powstały w generatorach ozon zwalcza przykre zapachy, a ponadto oczyszcza powietrze, usuwając przy tym bakterie, wirusy a także grzyby. Gaz ten jest w pełni bezpieczny dla otoczenia (w stężeniu poniżej 0,08 ppm). Ozon ma także działanie niepożądane- po przekroczeniu dopuszczalnej normy może okazać się trucizną dla człowieka. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie zarówno pracowników zajmujących się ozonowaniem (poprzez stroje oraz maseczki ochronne), jak i mieszkańców, u których taki zabieg ma zostać przeprowadzony (odpowiednie wcześniejsze przygotowanie oraz opuszczenie na pewien okres budynku). Po przeprowadzonym ozonowaniu pracownicy wietrzą pomieszczenie do momentu osiągnięcia optymalnego poziomu stężenia ozonu. Wówczas mieszkańcy wracając do domu nie tylko pozbyli się przykrego zapachu, ale także zastali czyste, wolne od bakterii, wirusów oraz grzybów powietrze.

Nasza firma od lat zajmuje się ozonowaniem. Jesteśmy liderem w Polsce północnej. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie oraz w przystępnej cenie. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza do każdego zadania podchodzi indywidualnie, przez jeszcze bardziej poszerzają swoją wiedzę. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

TAGI: Zwalczanie odoru, likwidacja smrodu, neutralizacja zapachów, usuwanie stęchlizny, firma zwalczająca zapachy, jak usunąć swąd, duszące zapachy, likwidowanie intensywnych zapachów,

 

zwalczanie odoru likwidacja intensywnych zapachów usuwanie stęchlizny jak usunąć nieprzyjemny zapach jak zlikwidować smród? neutralizacjaa zapachów

Stosowanie mat dezynfekcyjnych

Maty dezynfekcyjne to wynalazek, który pomaga szybko i skutecznie pozbyć się drobnoustrojów. Stosowanie mat dezynfekcyjnych oraz jak one działają w tym artykule. Więcej »

Ukrytek Muretański - pospolity szkodnik ziaren zbóż

Ukrytek mauretański ma od 6 do 11 milimetrów długości. Za równo larwy jak i chrząszcze ukrytka mauretańskiego żywią się ziarnami zbóż i powstającymi z nich produktami, suszonymi warzywami, owocami i orzechami. Więcej »

Ćwiczyn płaski

Ćwiczyn płaski to chrząszcz wielożerny z rodziny czarnuchowatych podrodziny Tenebrioninae i plemienia Palorini. Więcej »

Zamgławianie - użycie preparatów biobójczych.

Dezynfekcja za pomocą zamgławania jest jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania bakterii, wirusów, grzybów itp. Więcej »

Sektor spożywczo-przemysłowy

Sektor spożywczy jest branżą szczególnie narażoną na obecność szkodników. Gryzonie, insekty, a nawet ptaki znajdują w zakładach przetwórstwa spożywczego wszystko co jest im do życia potrzebne tj. wodę, pożywienie i schronienie. Zadaniem firm DDD jest zapobieganie, do tego stopnia w jakim jest to wykonalne, dostępu szkodników na teren zakładu. Warunkiem wstępnym dla procedur HACCP jest zwalczanie szkodników wg Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) dla branży spożywczej.

Więcej »

Sektor rolniczy

Zabiegi DDD są bardzo istotne dla rolnictwa. Regularnie wykonywane zabiegi dezynfekcji w pomieszczeniach inwentarskich jak np. kurniki czy chlewnie mają pozytywny wpływ na wynik finalny chowu. Równie istotna dla takich miejsc jest odpowiednia deratyzacja. Dzięki odpowiednim zabiegom DDD zwiększa się przyrost masy zwierząt, zmniejsza się zachorowalność.

Więcej »

Sektor klienta indywidualnego

Bardzo obszerną grupę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy zabiegi odkomarzania w ogrodach, na działkach wypoczynkowych, polach namiotowych. Dużym zagrożeniem dla osób uczulonych na jad są m.in. szerszenie i osy. Zajmujemy się usuwaniem gniazd tych owadów. Jeśli dotyczy Państwa któryś z powyższych problemów zapraszamy do kontaktu, na pewno pozbędziemy się go raz na zawsze!

Więcej »

Sektor użyteczności publicznej

Miejsca użyteczności publicznej jak przychodnie, hotele, przedszkola, restauracje są miejscami, w których większą uwagę należy poświęcić dezynfekcji głównie ze względu na liczbę osób tam przebywających. Dbając o dobro tych osób należy regularnie wykonywać odkażanie, szczególnie toalet, kuchni. Dodatkowo w restauracjach oraz hotelach wykonuje się deratyzację, obowiązkowo w tych, w których obowiązuje HACCP.

Więcej »


$(".jumbotron *").html(function () { return $(this).html().replace("usuwanie24.pl", "usuwanie24.pl"); });