Metody zwalczania

Problem z ptakami

Problem z ptakami

Wiosną ptaki szukają miejsca na złożenie gniazda. Często próbują zbudować je w rynnie bądź pod okapem. Najbardziej uciążliwe są jednak gołębie. więcej »
walka z ptakami gołębie odstraszanie ptaków ochrona przed ptakami kolce na ptaki ochrona przed ptakami sektor użyteczności publicznej sektor klienta indywidualnego sektor spożywczo - przemysłowy

Dezynsekcja, zwalczanie insektów

Dezynsekcja, zwalczanie insektów

Dezynsekcja to zabieg, który polega na pozbyciu szkodników zaliczanych do insektów za pomocą metod chemicznych, biologicznych, fizycznych i mechanicznych. więcej »
zwalcznie insektów karaluchy mrówki likwidacja komarów tępienie owadów odkomarzanie dezynsekcja sektor użyteczności publicznej sektor rolniczy sektor klienta indywidualnego sektor spożywczo - przemysłowy

Deratyzacja

Deratyzacja

Deratyzacja to usuwanie i tępienie wszelakich gryzoni, szkodliwych ze względów sanitarnych i gospodarczych. Gryzonie (myszy i szczury ) są szkodnikami. więcej »
deratyzacja odszczurzanie zwalczanie szczurów zwalczanie myszy tępienie myszy usuwanie szczurów deratyzacja sektor użyteczności publicznej sektor rolniczy sektor klienta indywidualnego sektor spożywczo - przemysłowy

Co zrobić jak pojawi się kret?

Co zrobić jak pojawi się kret?

Kret to zwierzę, które często widujemy w naszych ogrodach. Kopce wykonane przez to zwierzę zniszczyły już nie jeden pieczołowicie pielęgnowany trawnik. więcej »
usuwanie kretów krety w ogrodzie jak pozbyć się kreta gazowanie kretów odstraszanie kretów odławianie dzikich zwierząt deratyzacja sektor użyteczności publicznej sektor rolniczy sektor klienta indywidualnego

Sektor spożywczo-przemysłowy

Sektor spożywczy jest branżą szczególnie narażoną na obecność szkodników. Gryzonie, insekty, a nawet ptaki znajdują w zakładach przetwórstwa spożywczego wszystko co jest im do życia potrzebne tj. wodę, pożywienie i schronienie. Zadaniem firm DDD jest zapobieganie, do tego stopnia w jakim jest to wykonalne, dostępu szkodników na teren zakładu. Warunkiem wstępnym dla procedur HACCP jest zwalczanie szkodników wg Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) dla branży spożywczej.

Więcej »

Sektor rolniczy

Zabiegi DDD są bardzo istotne dla rolnictwa. Regularnie wykonywane zabiegi dezynfekcji w pomieszczeniach inwentarskich jak np. kurniki czy chlewnie mają pozytywny wpływ na wynik finalny chowu. Równie istotna dla takich miejsc jest odpowiednia deratyzacja. Dzięki odpowiednim zabiegom DDD zwiększa się przyrost masy zwierząt, zmniejsza się zachorowalność.

Więcej »

Sektor klienta indywidualnego

Bardzo obszerną grupę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy zabiegi odkomarzania w ogrodach, na działkach wypoczynkowych, polach namiotowych. Dużym zagrożeniem dla osób uczulonych na jad są m.in. szerszenie i osy. Zajmujemy się usuwaniem gniazd tych owadów. Jeśli dotyczy Państwa któryś z powyższych problemów zapraszamy do kontaktu, na pewno pozbędziemy się go raz na zawsze!

Więcej »

Sektor użyteczności publicznej

Miejsca użyteczności publicznej jak przychodnie, hotele, przedszkola, restauracje są miejscami, w których większą uwagę należy poświęcić dezynfekcji głównie ze względu na liczbę osób tam przebywających. Dbając o dobro tych osób należy regularnie wykonywać odkażanie, szczególnie toalet, kuchni. Dodatkowo w restauracjach oraz hotelach wykonuje się deratyzację, obowiązkowo w tych, w których obowiązuje HACCP.

Więcej »


$(".jumbotron *").html(function () { return $(this).html().replace("usuwanie24.pl", "usuwanie24.pl"); });