Nasze firmy


Insektpol

Insektpol

INSEKTPOL

http://insektpol.pl


INSEKTPOL

INSEKTPOL

Przez wiele lat zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów! Rozwiązujemy gryzące problemy... www.insektpol.eu

http://insektpol.eu


Corneco

Corneco

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu zwalczania szkodników drewna. Dokładamy starań aby nasze metody były innowacyjne, skuteczne i dopasowane do potrzeb naszego klienta.

http://www.corneco.pl


ZWALCZANIE.COM

ZWALCZANIE.COM

Długoletnie doświadczenie i wiedza, którą na bieżąco zgłębiamy, szkoląc się u najlepszych wykładowców i specjalistów z Polski i z zagranicy, pozwoliły nam na wypracowanie i wdrożenie najlepszych i najbardziej skutecznych technik w naszej branży.

http://zwalczanie.com


DEZ-DER

DEZ-DER

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną oraz dysponujemy największym w Polsce asortymentem preparatów do dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

http://www.dezder.pl/


BORSCH Barszcz Sosonowskiego

BORSCH Barszcz Sosonowskiego

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby tanio i skutecznie rozwiązywać Państwa problemy. Dzięki solidności, rzetelności i doświadczeniu wypracowaliśmy sobie status wiodącej firmy na rynku Polski Wschodniej. Zapraszamy do grona zadowolonych klientów.

http://barszczsosnowskiego.com/


Isotech Pestcontrol

Isotech Pestcontrol

http://www.korniki-drewno.pl/


Dezynsekcja

Dezynsekcja

Posiadamy wszelką wiedzę i kompetencje do wykonywania naszego zawodu. Firma nasza jest solidna, sprawdzona na rynku i ciesząca się zaufaniem klientów.

http://insektpol.com


Diamentowy Błysk - Olsztyn

Diamentowy Błysk - Olsztyn

Świadczymy usługi sprzątania na terenie Olsztyna i okolic. Zakres naszych usług obejmuje szeroko pojęte usługi utrzymania czystości w mieszkaniach, domach, w biurach i w firmach.

http://www.diamentowyblysk.olsztyn.pl/


Biolog Terenowy - Tomasz Zawacki

Biolog Terenowy - Tomasz Zawacki

Tomasz Zawacki - doświadczony biolog terenowy, który pracuje w branży od wielu lat przeprowadza profesjonalne audyty dla wielu firm w Polsce. Monitoring szkodników, wcześniejsze wykrycie, rozpoznanie i przedstawienie metody walki z nimi jest kluczowe.

http://www.biolog-terenowy.com/


Sektor spożywczo-przemysłowy

Sektor spożywczy jest branżą szczególnie narażoną na obecność szkodników. Gryzonie, insekty, a nawet ptaki znajdują w zakładach przetwórstwa spożywczego wszystko co jest im do życia potrzebne tj. wodę, pożywienie i schronienie. Zadaniem firm DDD jest zapobieganie, do tego stopnia w jakim jest to wykonalne, dostępu szkodników na teren zakładu. Warunkiem wstępnym dla procedur HACCP jest zwalczanie szkodników wg Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) dla branży spożywczej.

Więcej »

Sektor rolniczy

Zabiegi DDD są bardzo istotne dla rolnictwa. Regularnie wykonywane zabiegi dezynfekcji w pomieszczeniach inwentarskich jak np. kurniki czy chlewnie mają pozytywny wpływ na wynik finalny chowu. Równie istotna dla takich miejsc jest odpowiednia deratyzacja. Dzięki odpowiednim zabiegom DDD zwiększa się przyrost masy zwierząt, zmniejsza się zachorowalność.

Więcej »

Sektor klienta indywidualnego

Bardzo obszerną grupę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy zabiegi odkomarzania w ogrodach, na działkach wypoczynkowych, polach namiotowych. Dużym zagrożeniem dla osób uczulonych na jad są m.in. szerszenie i osy. Zajmujemy się usuwaniem gniazd tych owadów. Jeśli dotyczy Państwa któryś z powyższych problemów zapraszamy do kontaktu, na pewno pozbędziemy się go raz na zawsze!

Więcej »

Sektor użyteczności publicznej

Miejsca użyteczności publicznej jak przychodnie, hotele, przedszkola, restauracje są miejscami, w których większą uwagę należy poświęcić dezynfekcji głównie ze względu na liczbę osób tam przebywających. Dbając o dobro tych osób należy regularnie wykonywać odkażanie, szczególnie toalet, kuchni. Dodatkowo w restauracjach oraz hotelach wykonuje się deratyzację, obowiązkowo w tych, w których obowiązuje HACCP.

Więcej »


$(".jumbotron *").html(function () { return $(this).html().replace("usuwanie24.pl", "usuwanie24.pl"); });